Web Analytics

1 milion klikime ende pa u publikuar zyrtarisht, Butrint Imeri e ‘djeg’ TikTokun me këngën e re

Botuar nga: InfoKosova

I njohur për këngët e tij me tematikë dashurinë, të cilat me t’u publikuar shndërrohen në hite të padiskutueshme, Butrint Imeri duket se ka përgatitur edhe një tjetër këngë të tillë për fansat e tij.

Butrinti edhe kësaj here vjen me një bashkëpunim.

Këtë herë ai ka paralajmëruar se kënga e re vjen me dy reperët e njohur nga Shqipëria, Stealth dhe Vinz.

Këngëtari publikoi disa sekuenca nga kënga “Gaboi”, video kjo që u bë virale me t’u publikuar.

Shiko foton dhe videon:

@butrint_vibes

Per mu gjithcka mbaroi🙅🏻💔 🥵🔜 @BUTRINT IMERI #butrintimeri #stealth #vinz #butrint_vibes #butriors #viral #fypシ #grow #vibe #comingsoon #gaboi #capcut #lyrics

♬ original sound – Butrint_Vibes

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT