Web Analytics

‘’A e jep burrin me qera?’’, kështu reagon Elita Rudi kërkesës së ndjekëses për Gjikon

Elita Rudi është nga fytyrat publike më të ndjekura shqiptare në rrjetet sociale.

Moderatorja e njohur është e martuar me reperin Gjiko, i cili po ashtu është shumë i pëlqyer.

Në një bisedë me ndjekësit e saj, dikush e pyeti Elitën nëse e jep burrin me qera për një natë, pra Gjikon dhe Elita nuk pranoi as për shaka.

‘’Kuku, nuk muj me nda gjysmën e vetes’’, tha Elita.

Tutje ajo zbuloi pse kohët e fundit nuk është shumë aktive si më parë duke thënë se kohët e fundit i është shtuar dëshira që momentet e bukura t’i kalojë me familjen e saj dhe larg telefonit.

Shiko foton:

Nga rubrika