Web Analytics

A e keni ditur se këngëtarja Rina dikur vuante nga kjo sëmundje

Botuar nga: InfoKosova

Ajo është e re, e pashme, atraktive dhe duket krejt e shëndetshme.

“Bad Rosita” është hiti i madh i Rines, këngë kjo që e sjell ndryshe këngëtaren nga Istogu, e cila siç kuptojmë para një kohe është përballur me sëmundjen e diabetit, por të cilen e ka mundur me anë të aktivitetit fizik.

Kështu ka deklaruar vetë këngëtarja në një intervistë, ku ka treguar për sfidën e saj shëndetësore.

E, kësaj sfide ajo ja ka dalë në kokë vetëm duke ushtruar, por edhe me kujdes të shtuar në ushqim. Këngëtarja e ka motren trajnere fitnesi./kosovarja

Të FUNDIT