Web Analytics

A e keni parë këtë kombinim me fustan e qizme të Lule Mustafes?

Botuar nga: InfoKosova

Në videoklipin e këngës me titull “Ti je kan”, këngëtarja Lule Muatafa shfaqet me një stil pak më ndryshe.

Ajo, ka guxuar, duke veshur një fustan të gjërë, të kombinuar me qizme të gjata metalike.

Në të vërtet, kjo nuk është hera e parë që këngëtarja Lule Mustafa eksperimenton me stilin e saj.

Disa herë është thënë se Lulja duket mjaftë ndryshe në përditshmëri, është më moderne dhe larg Lule Mustafes që e shohim në televizion e paraqitje skenike./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT