Web Analytics
BallinaSHOWBIZA e keni vërejtur këtë detaj shumë interesant tek reja e Mihrijes...

A e keni vërejtur këtë detaj shumë interesant tek reja e Mihrijes dhe Naimit?

Platori, djali i Mihrije Brahës dhe Naim Abazit është fejuar mbrëmë.

Në fejesën e tij morën pjesë edhe shumë sigura publike.

Nga kjo natë, u publikuan edhe shumë fotografi, por ishte njëra e çiftit që mori vëmendjen.

Është ajo ku të dy janë në këmbë dhe vërehet se nusja është më e gjatë se Platori./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit