Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

A mund ta bëni gjuhën kështu?, Sara shfaq talentin e pazakontë (VIDEO)

Teksa po bisedonte me Meritonin dhe Ilnisen, Sara shfaq talentin e saj të pazakontë.

Ajo mund të manovroj me gjuhen e saj e cila duket si ‘valë deti’, shkruan InfoKosova.

Kujtojmë se Sara dhe Bardhi duket se janë në prag ti japin fund lidhjes së tyre të dashurisë.

Lidhje kjo e cila filloj po në këtë Big Brother./InfoKosova/

Shiko videon:

@bigfamily427

Sa nga ju mund ta bejne ?😅 #fypシ゚viral #fyp #fy #bigbrother #bigbrothervipalbania #bbvipalbania

♬ original sound – BigFamily

Të fundit