Web Analytics

A mund ta besoni se ky bark i Aurela Hoxhes ka mbajtur dy femije?

Është nënë e dy fëmijeve dhe vazhdon të mbetët nder modelet më të kërkuara.

Po, po e besoni ose jo ajo është nënë e dy fëmijeve.

Bukuroshja ka publikuar fotografi nga plazhi dhe barku i saj mori shumë vemendje të madhe.

Shume fansa e përkëzuan për trupin e saj të bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika