Web Analytics

“A po t’dokna si Edona James” Buci e Ganiu qeshin fshehurazi me Edonën

Banorja Edona James është njëra nga konkurrentet më të komentuara të këtij edicioni të Big Brother.

Ajo ka ndarë shumë histori për banorët e për të gjithë publikun, duke treguar mgjarje nga jeta e saj.

Edona është një personazh aq interesant sa që bëri Bucin e Ganiun ta komentojnë atë.

Në dhomën e grimit, Buci e vendos një maskë dhe pyet Ganiun nëse po i duket si Edona.

Të dy fillojnë të qeshin pa fund, duke thënë që këtë energji po ua dhuron vetë Edona.

Shiko videon:

Nga rubrika