Web Analytics

A pranoni kësi mysafire si Engji në shpi?

Botuar nga: InfoKosova

Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo ka kohë që ka nisur të ushtrojë profesionin e këngëtares dhe po ia del shumë mirë.

Engji është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sonte ka publikuar një fotografi para pasqyrës, ne nje shpi, ku duket se ishte mysafire  dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT