Web Analytics

‘A thua çka o’, Leonora gatuan këtë ushqim tradicional sonte!

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun, ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut gjate gjithe kohes.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj, Lenora vazhdon të bëjë jetë luksoze, ku shfaqet shpesh duke shëtitur nëpër vend të ndryshme të botës.

Mirëpo Leonora është treguar e zonja edhe në kuzhinë, ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku tregon se ka gatuar pite “A thua çka o”, ka qenë përshkrimi që Leonora i ka bërë pites të cilën e ka gatuar këtë të diele.

Ndryshe, koheve te fundit ajo po sjell shume foto per ndjekesit e saj duke gatuar duke treguar ushqimet qe ka gatuar ku kryesisht jane ushqime tradicionale qe pelqejne gjithe shqiptaret./ORAinfo/

Të FUNDIT