Web Analytics

Adelina Emini i bën dhuratë speciale prindërve të saj

Këngëtarja e njohur Adelina Emin ka uruar prindërit e saj për 50 vjetorin.

Adelina ka publikuar një ‘Instastory’ ku shihet prindërit e saj dhe vetuar që ka bërë dhuratë.

“E gëzofshi engjëjt e mi 50 vjetorin” ka shkruar ajo, shkruan “Kosovarja”.

Me ketë ka lenë te kuptojmë se ne ditët me veçante ajo i ka surprizuar prindërit e saj.

Shiko foton:

Nga rubrika