Web Analytics

Adelina Ismaili shkon në dasmë, me këtë fustan ja paska marrë vëmendjen edhe nuses!

Këngetarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili është shumë e dashur për publikun shqiptarë.

Ajo konsiderohet si DIVA e këngës shqiptare.

Për vite të tëra, Adelina ka argëtuar publikun me këngë të cilat çdo herë janë bërë hite.

Kohëve të fundit ajo është kaluar pak nga muzika, duke u marrë me një emision relaksues si dhe duke i kushtuar shumë kohë familjes.

Adelina mbrëmë ka shkuar në një dasmë.

E rregulluar bukur dhe e veshur me shumë stil, Adelina paska shkëlqyer në pamje.

Me këtë veshje Adelina ja paska marrë vëmendjen edhe nuses. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika