Web Analytics

Adrola Dushi martohet për herë të dytë?, ky detaj flet shumë

Botuar nga: InfoKosova

Adrola Dushi, është njëra nga femrat më të komentuar në mediat rozë.

Që kur i shpall më e bukura e Shqipërisë, asaj iu hapën dyert që suksesin e saj ta shtrijë përtej kufijve shqiptar.

Tani, jeta e saj profesionale është mes Shqipërisë dhe Amerikës, vend në të cilin ajo punon dhe mundohet ta rrisë djalin e saj siç është më së miri.

Adrola është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet me fustan nusërie dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT