Web Analytics

Adrola Dushi merr letër nga Capital T në emision?

Modelja Adrola Dushi dhe reperi Trim Ademi i njohur me emrin e artit si Capital T është çifti më i ri në shoWbizin tonë.

Shpesh herë dyshja e kanë mohuar se mes tyre ka diçka më tepër se shoqëria, por fotot e dedikimet për njëri tjetrin i kalojnë limitet e një shoqërie.

E ftuar së fundmi në një program televiziv modeles i kanë dërguar një tufë me trëndafila të bardhë ku shkruhej

“Një tufë me trëndafila të bardhë nga mashkulli yt i zemrës”.

Në një sekuencë Adrola dëgjohet të shprehet se: Mund ta them se ai është mashkulli më i bukur shqiptar.

Për më tepër ndiqni videon:

Shiko videon:

@shkallet.e.jetes

♬ original sound – shkallet.e.jetes

 

Nga rubrika