Web Analytics
BallinaSHOWBIZAfërdita Dreshaj nuk e lë rehat burrin, ja ku i'a vendos këmbët...

Afërdita Dreshaj nuk e lë rehat burrin, ja ku i’a vendos këmbët ajo

Afërdita Dreshaj u komentua shumë për lidhjen e saj me çekun Jakub Kindl.

Edhe pse nacionalitete të ndryshme lidhja e tyre po shkon për mrekulli.

Ata prej një viti u bën edhe prindër të një djali.

Ata i vendosën në emër unik, Sky Blue.

Në rrjetet scoiale e shohim familjen tyre të ëmbël.

Eshtë Afërdita ajo që sjell më shumë foto krah bashkëshortit dhe djalit.

Së fundmi publikoi një foto ndryshe.

Derisa bashkëshorti i saj ulur rri ën telefon Afërdita i ka vendosur këmbël e saj mbi të tijat./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit