Web Analytics
BallinaSHOWBIZAfërdita Dreshaj tregon nëse është e gatshme të bëhet sërish nënë

Afërdita Dreshaj tregon nëse është e gatshme të bëhet sërish nënë

Afërdita Dreshaj ka treguar nëse po planifikon të bëhet nënë e një fëmije të dytë.

Teksa ka folur me ndjekësit e saj, këngëtarja tha se aktualisht po e shijon djalin Sky me bashkëshortin e saj Jakub Kindl, dhe nuk po e mendon një shtatzëni të dytë.

“Jemi duke e shijuar definitivisht këtë që kemi, dhe nuk po e mendojmë një herë”, tha ajo pasi u pyet për një fëmijë tjetër në të ardhmen.

Sky tashmë ka kaluar 1vjetorin, dhe po rritet në Amerikë.

Por shpesh herë edhe në Çeki për shkak të profesionit të babait.

Aferdita eshte aktive ne rrjet ku shpesh ndan foto me djalin.

Ajo duket nene mjaft e perkushtuar.

Ndersa per kete merre shume pyetje nga ndjekesit./Prive/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit