Web Analytics
BallinaUncategorizedAfërdita Paqarada ylli i “Ballos” shkëlqen me të birin dhe vajzen

Afërdita Paqarada ylli i “Ballos” shkëlqen me të birin dhe vajzen

Mbrëmë në Prishtinë është mbajtur “Ballo Shqiptare”, një organizim tradicional nga dy ikonat e bukurisë, Diellza Kolgeci e Afërdita Paqarada.

“Ballo” kishte të ftuar personalitete të njohura nga fusha të ndryshme, duke filluar nga bota e artit, politika, afarizmi, etj.

Ajo që shkëlqej në këtë mbrëmje glamuri, ishte missi i parë shqiptar dhe zonja e biznesit, Afërdita Paqarada, që edhe ketë herë dukej mrekullueshëm me një fustan me detaje tradicionale.

Afërdita ishte e shoqëruar nga dy fëmijët e saj, Arti dje Arba Arti, kishte ardh nga Londra për ta surprizuar të ëmën në këtë mbrëmje të veçantë. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit