Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Afrona konfirmon rikthimin me Bleron

Afrona Dika është rikthyer më fuqishëm se kurrë në syrin e mediave rozë.

Rikthimi i saj me këngëtarin Blero, cdo ditë e më shumë po bëhet më zyrtarë.

Lotët në studion e Afronës, nga Blero dhe vet ajo u bën arsyeja e rikthimit të ish-qiftit.

Afrona në një postim sot shkruan “Pa loti nuk do të kishte shpirti”, duke e vënë një figurë ylberit në fotografi.

Kujtojmë që “Ylberi” do të simbolizon rikthimin e ditëve të mira pas një stuhie me shi./kosovarja

Shiko foton:

Të fundit