Web Analytics

Agnesa shfaq momentin kur është e shtrirë në shtrat

Botuar nga: InfoKosova

Agensa Vuthaj një nga femrat më të bukura shqiptare, është pjesë e pandashme e medive rozë, shpesh ajo kalon ne qender te vemendjes me imazhet qe ndan.

Agnesa ka postuar se fundi nje fotografi te re ne llogarine e saj në Instagram, ku ngjalli reagime të shumta nga fansat.

Modelja perpos qe njihet për bukurinë natyrale që ka, ajo është aq aktive në rrjete sociale, saqë qëndron gjithmonë e afërt me të gjithë.

Në një imazh të fundit, ajo pozon me një selfie të bukur derisa shihet e shtrirë në shtrat,n e thjeshtë, dhe me shumë pak grim fytyra e saj duket e mrekullueshme.

Shiko foton:

Të FUNDIT