Web Analytics

Aida bëhet gati për të dalë më burrin, grimi dhe flokët e saj morën tërë vëmendjen

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Ndërkaq, sonte ajo ka vendosur të dalë me burrin e saj dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Të FUNDIT