Aktorja e filmave për të rritur çmendet pas linjave të Encës

Kendra Lust emri i vërtetë i të cilës ëshë Michelle Anne Mason është një aktore dhe regjisore e filmave për të rritur.

Ajo numëron miliona ndjekës në llogarinë e saj në Instagram dhe së fundi ka komentuar disa nga femrat më superseksi të ekranit sipas saj.

Në mesin e tyre ajo ka publikuar një foto të këngëtares shqipare, Enca Haxhia për të cilën tha se i pëlqen shumë.

“Ajo është këngëtare në Shqipëri, ka shumë fansa atje.

Zëri i saj është shumë i bukur, linjat e saj janë të bukura.

Ajo e do ujin dhe motorët e ujit, më pëlqen shumë”, u shpreh Kendra.

Kujtojmë që edhe më parë Enca dhe ajo kanë shkëmbyer komente me njëra-tjetrën.