Web Analytics

“Akulloren e mbaj gjithmonë në gojë“, skandalizohet biseda mes Ilnisës dhe Meritonit në BBV

Botuar nga: InfoKosova

Prej ditëve të para është vënë re flirti mes Ilnisës dhe Meritonit dhe të gjithë mendojnë se ata do të jenë çifit i parë që do të krijohet brenda shtëpisë.

Edhe pse e kanë shprehur hapur pëlqimin nga njëri-tjetrit ende nuk ka ndodhur asnjë puthje në buzë përveç përqafimeve dhe ledhatimeve.

Së fundmi biseda ‘hot’ mes Ilnisës dhe Meritonit nuk mund të mos vihej re, ku Ilnisa shpreh xhelozinë që ka për Meritonin me disa fjalë me nënkuptime:

Ilnisa: Jemi direkt për lëpirje.

Akulloren që kam unë në dorë, e duan ta lëpijnë dhe 12 vajzat.

A ta ndaj unë akulloren time me gocat që nuk më duan? Mua më pëlqen akullorja që fëmijët e tjerë e kanë zili.

Unë e mbaj gjithmonë në gojë akulloren…

@bbrothervip3.al

‘Akulloren e pare miku arush e perlau bashke me kaush’ ah mj Ilnisa #bigbrothervipalbania #bbvipalbania #bbvipal #ilnisaagolli

♬ original sound – Bbvip3.al

 

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT