Web Analytics

Alaudin Hamiti zbulon diçka shumë të rëndësishme nga finalja e madhe e BBVK2

Botuar nga: InfoKosova

Sot, tek emisioni “Ora e Pasdites” i ftuar ishte Alaudin Hamiti.

Ai diskutoi shumëçka së bashku me moderatoren Njomza Aliu, shpalosi detaje rreth natës finales dhe për emocionet e mëdha të kalimit të një sezoni tjetër të suksesshëm.

“Kjo finale është edhe përtej asaj se çfarë kemi parë dhe çfarë do të shohim nesër mbrëma.

Ne e kemi të limituar numrin e publikut natyrisht në sallën e Big Brother ku mbahet ‘prime’, por jemi përkujdesur që ta kemi edhe një arenë tjetër ku do ta shfrytëzojmë”, tha Hamiti.

“Ka shumë njerëz të interesuar për të qenë në finale.

Përpos skenës që e kemi parë të hënave dhe të premteve, e kemi dhe një skenë tjetër gjigante që është duke u përfunduar në ambientet e jashtme.

Po edhe brenda Klan Arenës i kemi katër skenografi për katër finalistët ku do të bëhen edhe surprizat gjatë mbrëmjes së nesërme”.

Për të kuptuar më shumë rreth intervistes së Alaudinit, klikoni tek linku i mëposhtëm.

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT