Web Analytics

Albatriti me gruan e tre fëmijët, sa bukur janë kombinuar në veshje

Botuar nga: InfoKosova

Albatrit Muqiqi dhe gruaja e tij Egzona janë prindër të tre fëmijëve dy prej tyre binjakë.

Për festën e Bajramit ata kanë sjellur një foto të bukur të portretit familjar.

Albatriti dhee Egzona janë kombinuar në veshje më fëmijët.

Ndërsa po duken kaq bukur me fëmijet e mrekullueshëm./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të FUNDIT