Web Analytics

Albina dhe burri i saj marrin vendimin e papritur një vit pas martesës

Nga: InfoKosova

Albina Kelmendi është këngëtarja e cila këtë vit e përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision.

Ky ishte viti edhe kur këngëtarja Albina Kelmendi i dha fund beqaris.

Tani bukuroshja është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT