Web Analytics

Alketa Vejsiu e bënë edhe këtë veprim në det

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është mjaftë aktive ne rrjetet sociale.

Ajo ka ndarë një postim të pazakontë me ndjekësit teksa shihet me bikini në det në orët e mesnatës.

“Deti Jon magjik dhe ditën dhe natën’ ishte shprehur moderatorja.

Mesa duket Alketa e ka shijuar pafund këtë eksperiencë./kosovarja

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu)

Nga rubrika