Web Analytics
BallinaUncategorizedAlvisa publikon një video me Bashkimin, tregon të vërtetën mbi ndarjen e...

Alvisa publikon një video me Bashkimin, tregon të vërtetën mbi ndarjen e tyre

Alvisa dhe Bashkimi janë çifti më i komentuar momentalisht, historia e dashurisë së tyre nisi në emisionin “Për’puthen” ku ishin i vetmi çift i kësaj sezone.

Sa dukej se gjithçka po shkon mirë Bashkimi habiti të gjithë me deklaratën se ai dhe Alvisa nuk janë bashkë, ai theksoi se për Alvisën do ketë përherë respekt pavarësish se lidhja nuk eci shumë siç duhet.

Pas kësaj menjëherë filluan aludimet se jo ai është tradhëtuar, jo lidhja nuk ka ekzistuar kurrë e gjëra të tilla.

Ndërkohë sot me mëngjes Alvsia ka publikuar një video me Bashkimin ku tregon të vërtetën mbi ndarjen e tyre.

Alvisa ka thënë se gjërat në jetë nuk shkojnë ashtu siç duam ne dhe se po ashtu e vlerëson shumë Bashkimin dhe nuk do ta hedhë poshtë asnjëherë, pavarësish sa luftoi për të koha do të tregojë në fund gjithçka./Lajmi/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit