Web Analytics

Ana Kabashi me bikine të kuqe merr gjithë vëmendjen e rrjetit

Botuar nga: InfoKosova

Ajo është njëra nga artistet shqiptare që kujdeset të marrë vëmendje të madhe sa herë që poston në rrjete sociale.

Bëhet fjalë për këngëtaren nga Peja, Ana Kabashi, e cila e ka shijuar këtë verë mjaft shumë.

Bukuroshja, e ndjekur nga më shumë se 200 mijë njerëz vetëm në Instagram, së fundmi ka publikuar disa poza në bikini.

Krijuesja e hitit “Je e vetmja dashuri” shfaqet në formë të mahnitshme me një palë bikini ngjyrë të kuqe.

Dukjen e ka kompletuar me një palë syze dielli të mëdha si dhe me një kapelë ‘Celine’.

“E keni pyetur ndonjëherë veten, sa dashuri i jepni vetes tuaj?”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë postimit.

Komplimentet ndërkaq nuk munguan në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT