Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Andrra Destani e forografon vetën nga afër, fytyra e saj ka përfunduar në këtë gjendje

Andrra Destani, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Sinan Hoxha, ajo që kur u martua me atë, vazhdimisht është pjesë e mediave rozë.

Nuk kalojë shumë kohë dhe ajo u bë nënë e dy djemve, te cilet shpesh i ekspozon edhe ne rrjetet socoale.

Shpesh herë Andrra në rrjetet e saj sociale tregon shumë nga jeta e saj e përditshme e saj.

Ajo po jeton një jetë shumë luksoze, duke treguar se është një grua shumë e lumtur krah burrit kësaj.

Andrra se fundmi ka publikuar një foto ku tregon që sapo ka dalë nga dalloni i ondulimit.

E rregulluar bukur, Andrra po shkëlqen në këtë pamje, me bukurina natyrale qe ka.

Sinani është me fat që e ka grua një bukuroshe siç është Andrra. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit