Antonela i “rrit” te pasmet i bënë gjigante?

Antonala Berisha po merr vëmendje me pozat e saj nga më të ndryshme.

Ish konkurrentja e Përputhën dhe banorja e Big Brother, Antonela Berisha, vazhdon të shfaqet me foto të nxehta në publik, shkruan InfoKosova.

E veshur më një fustan të gjelbër Antonela kishte kthyer të pasmet kamerës dhe duket mjaftë bombastike.

E shumë nga fansa aluduan se mund të kishte bërë ndërhyrje në të pasme duke krahasuar foto nga e kaluar./InfoKosova/