Web Analytics

Arbana dhe Eduarti tifozët më të zjarrtë sonte

Sonte po zhvillohet ndeshja Shqipëri-Poloni në “Air Albania”.

Nuk mungojnë edhe dy tifozët e zjarrtë Arbana dhe Eduart Grishaj.

Çifti duken shume pozitiv sonte dhe shpresojnë në fitore.

Po ju jeni çift që adhuroni sportin?/Kosovarja/

Nga rubrika