Web Analytics

Arbana dhe Eduarti tifozët më të zjarrtë sonte

Botuar nga: InfoKosova

Sonte po zhvillohet ndeshja Shqipëri-Poloni në “Air Albania”.

Nuk mungojnë edhe dy tifozët e zjarrtë Arbana dhe Eduart Grishaj.

Çifti duken shume pozitiv sonte dhe shpresojnë në fitore.

Po ju jeni çift që adhuroni sportin?/Kosovarja/

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT