Web Analytics

Ardi i dhuron një zemër Shqipes, veprimi i saj lë shumë për të dëshiruar

Botuar nga: InfoKosova

Ardi dhe Mirdoni janë banoret të cilët u rikthyen për 24 ore.

Ata vazhduan shoqërinë me Shqipen, duke biseduar dhe madje duke qeshur së bashku, shkruan InfoKosova.

Në një moment Ardi i dhuron Shqipes një zemër me ngjyrë të kaltër, dhe reagimi i saj ishte i papritur.

Ajo e hodhi, ku Ardi duket se u një keq./InfoKosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT