Web Analytics

Ariana konfirmon rikthimin me Don Xhon? Modelja ruse i premton reperit dashuri të përjetshme

Botuar nga: InfoKosova

Dyshimet se Don Xhon dhe Ariana Lirey janë takuar sërish dolën të vërteta.

Ish-çifti ka kaluar kohë së bashku në Mal të Zi për xhirimet e videoklipit të ri të reperit, ku modelja është protagoniste.

Ka qenë artisti drenicas, i cili ka zbuluar pamje nga klipi duke befasuar të gjithë.

“Le të shpërthejë”, ka shkruar mbi videon e paralajmërimit Don Xhoni.

Të njëjtën video e ka shpërndarë edhe Ariana mbi të cilën ka shkruar: Faleminderit për tregimin tonë dhe dashurinë, të dua përgjithmonë.

Në një storie tjetër Don Xhoni ka shkruar: IKE është vepër e jo hajgare.

Tregu i jonë ka pas nevojë për ksi kënge, kështu që priteni këtë javë bombën.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,992NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT