Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Yabu, banori më i ri në shtëpinë e “Big Brother VIP”

Një “banor” i ri i është bashkuar sot shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Bëhet fjalë për majmunin Yabu, i cili vjen me një mision nga “Vëllai i madh”.

“Banor, Banaking ka një lojë për ju.

Si fillim ju do të ndaheni në cifte.

Më pas do të dëgjoni këngën hit Banaking, pasi loja konsiston pikërisht mbi këtë këngë.

Cdo cift do të shkruajë një tekst të ri të këngës dhe të përgatisë një performancë.

Për realizimin e performancës tuaj do t’ju vijë në ndihmë një ambjent i krijuar në arenën Super Sport.

Për t’iu frymëzuar, do të qëndrojë me ju për pak admiruesi më i madh i bana king, Yabu”, thuhet në zarf, ndërsa fituesit do t’i jepen 5 mijë euro.

Shiko videon:

Të fundit