Web Analytics

Ariana nuk e ndjen të ftohtit, kaq ‘hollë’ është vesh në oborrin e shtëpisë së saj në Brezovicë

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të shoë-bizzit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Atë jemi mësuar ta shohim gjithmonë në stil elegant.

Këtë e ka dëshmuar edhe gjatë këtij vikendi.

Ariana është shfaqur nga oborri i shtëpisë së saj në Brezovicë.

E veshur ‘hollë’ dhe me stil, Ariana duket se nuk po i ndjnë fare temperaturat e ulëta që janë duke mbretëruar në vendin tonë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika