Ariana nuk i ndal pozat provokuese edhe në këtë situatë

Ariana Fejzullahu është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë.

Ajo në të shumtën e rasteve është pjesë e lajmeve rozë.

Duke qenë një femër e dalluar me stilin e saj, Ariana gjithmonë pozon me veshje të veçanta.

Edhe në këtë kohë pandemie, ajo nuk ndalet duke publikuar për ndjekësit e saj momente të ndryshme.

Sot, me një veshje të ngushtë dhe të veçantë ajo duket tejet provokuese. /Kosovarja/