Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Arlida e Ada e Përputhen ulen e tregojnë të pasmet ‘gjigante’

Arlida Tola ish konkurrentja e Përputhen, dhe konkurrentja e tanishme e këtij emsioni kanë publikuar një foto bashkë.

Së bashku ato kanë realizuar një foto ku paraqiten mjaft atraktive.

Ato erdhen me pozë ulur derisa në pah kanë vënë të pasmet e formësuara.

Shikoni foton e binduni dhe ju./InfoKosova/

Shiko Foton:

Të fundit