Web Analytics

Arta Kabashi flet pa “doreza” për lidhjen e dashurisë me Blerim Destanin

Botuar nga: InfoKosova

E ftuar në një program televiziv këngëtarja e njohur dhe ish-banorja e BBV3, Arta Kabani është pyetur për raportin e ngushtë që ka pasur me Romeon brenda shtëpisë, por edhe nëse është e vërtetë lajmi se ajo dhe Blerim Destani janë në një lidhje.

Për Romeon shprehet se e ka parë thjesht si shok dhe jo diçka më tepër, ndërsa në lidhje me fjalët që kanë dalë për një lidhje me Destanin, Arta shprehet se është një lajm i rremë dhe se ajo është beqare.

Ronaldo Sharka: Ka qarkulluar një lajm për ty dhe Blerim Destanin, a është kjo arsyeja pse nuk u lidhe me Romeon?

Arta Kabashi: Jo nuk ka lidhje fare, unë e ceka më herët që unë jam beqare dhe ajo ka qenë një lajm fals.

Unë e kam cekur që me Romin nuk e kemi mentalitetin, unë dua një mashkull shumë më të pjekur se unë, për të qenë më e tërhequr prej tij, aty brenda Romeo është një nga personat që kam bërë shumë qejf dhe e kam konsideruar si shok dhe nuk kam pasur tërheqje për të.

Shiko videon:

Të FUNDIT