Web Analytics

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj e elektrizojnë skenën me një puthje në buzë

Botuar nga: InfoKosova

Arta Nitaj dhe Arta Elezaj janë ndër modelet më atraktive të showbizit shqiptar, qe komentohen mjaft shume ne rrjet.

Ato ishin të ftuara së bashku si dy shoqe mjaft të mira në spektaklin e argëtimit “Zemër Luana”, me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Dyshja u përballën në sfidën e shoqeve të ngushta, të cilat të ulura mbi shtratin e “Zemër Luana” u përgjigjën pyetjeve pikante dhe në fund realizuan një surprizë për publikun.

Dy vajzat mjaft elegante dhuruan një puthje skenike në buzë, por e shijuan vetëm për vete pamjen pasi u mbuluan me jastekun që përfshihej në lojë.

Të FUNDIT