Arta Nitaj sjell foto me rroba plazhi

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është shumë aktive dhe me shumë fansa në rrjetet sociale.

Ajo është shumë e komentuar për paraqitjet e saj me rroba plazhi, duke marr vëmendjen e fansave me linjat atraktive.

Së fundmi, Nitaj publikoi për fansat e saj edhe disa foto të tjera, ku vjen me rroba plazhi pranë ujit, teksa merr rreze dielli.

Ajo po vazhdon t’i shijojë pushimet në brigjet e bregdetit shqiptar.

Bukuroshja me prejardhje nga Peja shquhet për linjat e saj të tonifikuara, të cilat nuk heziton t’i reklamoj në paraqitjet e shpeshta në rrjetet sociale.

Arta përndryshe ka mbi 250 mijë njerëz në rrjetin social Instagram.

Ajo bëri famë falë pjesëmarrjes në hit serialin “O Sa Mirë”, e ndërsa më pas edhe si prezantuese në disa projekte televizive.