Web Analytics

Arta Nitaj ua qel sytë me këto foto të zjarrta me mëngjes

Botuar nga: InfoKosova

Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të marr gjithë vëmendjen e publikut me fotografitë që ajo poston në rrjetet sociale.

Modelja dhe aktorja nga Peja komentohet për paraqitjen e saj provokuese, për jetën dhe pushimet luksoze që ajo bënë.

Së fundmi, zeshkania ka nisur sërish pushimet por kësaj radhe ajo ka zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT