Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Arta Nitaj vazhdon pushimet në ishullin luksoz, ndan nje video “të nxehtë” nga atje

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj është aktive në rrjete sociale.

Udhëtime të ndryshme, përditshmërinë e saj e shumë çka tjetër ndan Arta me miqtë dhe fansat në rrjete sociale.

Modelja së fundmi ka shkuar për në pushime në Zanzibar të Tanzanisë, që njihet si një nga ishujt më luksoz.

Ajo ka shpërndarë në ‘Instagram’-in e saj nje video joshëse me bikini.

Shiko Videon:

Të fundit