Web Analytics

Artistët tanë mblidhen për iftar, nuk do ta besoni si e quajn iftarin

Botuar nga: InfoKosova

Muaji i Ramazanit bën bashkë edhe artistët tanë.

Disa nga ta natën e sotme zgjodhën ta bëjnë iftarin së bashku.

Në mesin e tyre është Ledri, Capital T, Mc Kresha, Lyrical Son, Lumi B etj.

Madje e quajn “Hip Hop Iftar”.

Ky është një shembull shumë i mirë, ku pavarësisht konflikteve në punë prapë se prapë janë miq në përditshmëri./kosovarja

Shiko viden dhe foton:

Të FUNDIT