Web Analytics
BallinaSHOWBIZAs ‘Mbretëresha latine e popit’ nuk u shpëtoi krijimeve të Valdrin Sahitit

As ‘Mbretëresha latine e popit’ nuk u shpëtoi krijimeve të Valdrin Sahitit

Padyshim që dizejnatori Valdrin Sahiti, falë punës së jashtëzakonshme të tij ka arritur të njihet edhe në tregun ndërkombëtar.

Së fundmi, ai veshi aktoren dhe këngëtare meksikane Thalía, apo që njihet ndryshe si ‘Mbretëresha latine e popit’.

Thalía u besoi krijimeve të Valdrin Sahitit për një nga mbrëmjet më të rëndësishme të saj, – Latin Grammys 2022.

Nën tri fustanet e Valdrin Sahitit, të kuruara deri në detaje, Thalía shkëlqeu me paraqitjen e saj.

Sigurisht, nuk kishte se si të ishte ndryshe kur u beson duarve të Valdrin Sahitit!

Valdrini eshte nje nga kreatpret me te suksesshem shqiptar.

Shume prej fytyrave publike vishen me krijimet e tij.

Ndersa, ai po shenon suksese edhe jashte vendit./Prive/

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit