Web Analytics

As nëna që e lindi nuk do ta njohë, Bora Zemani ndryshon pamjen

Moderatorja e njohur ka bërë një ndryshim në dukjen e saj.

Ajo publikoi në storie në Instagram video, teksa bëri të ditur se ka shkurtuar balluket të cilat edhe po i rrin bukur.

Bora, me sa duket po bëhet gati për ndonjë fotosesion, për faktin se i ka bërë tag fotografit të saj në videon e postuar.

Sidoqoftë, presim dhe shohim, deri atëherë i shijojmë këto pamje të moderatores e cila po shkëlqen.

Shiko fotot:

Nga rubrika