Web Analytics

As nuk keni për ta besuar kur t’ju themi si ia ka vendosur Luizi emrin Kiarës në telefon

Botuar nga: InfoKosova

Ish-banori dhe fituesi i “Big Brother VIP 2”, Luiz Ejlli, feston sot 38-vjetorin e tij të lindjes.

Ka qenë partnerja e tij, Kiara, që i ka përgatitur një surprizë romantike në mesnatë, ndërsa vetë Luizi e falenderoi publikisht duke i shkruar krahas video me trëndafila të kuq: “Faleminderit që ekziston”.

Ata e kanë pritur të dy ditëlindjen dhe kanë shijuar mbrëmjen së bashku, ndërsa Kiara ka nisur t’i kërkojë “llogari” për pyetjet që ndjekësit i bënin në Twitter.

Dikush e ka pyetur Kiarën si ia ka vendosur emrin Luizi në telefon, ndërsa ajo i tregon: “Korba”.

Shiko foton:

Të FUNDIT