Aspak s’i vjen marre Tunës, ja çfarë fotografi ka realizuar

Është e martuar, madje është bërë edhe nënë qe afër tri vite, por Tunën nuk e ndalin këta “tituj” që të ekspozohet, shkruan “InfoKosova”.

Këngëtarja e cila bëri një rikthim të mirë dhe të fuqishëm në skenën muzikore me albumin e saj “Fortuna”, sonte ka habitur fansat me disa fotografi të nxehta nga plazhi.

Tuna në planë të parë ka vendos të pasmet e saj të cilat shihet që i reklamon goxha si shumë.

Madje në këto pamje nuk kanë munguar as fotografitë ku Tuna hap këmbët e saj dhe bën foto pa shije.

Të gjitha këto fotografi të saj të cilat është munduar Tuna ta paraqes anën e saj joshëse, janë cilësuar si dështim nga fansat e saj, ngase ata e pëlqejnë këngëtaren ashtu siç është e jo si një femër të tillë sikur në këto fotografi./InfoKosova/