Web Analytics

Azemi edhe Alba kapen mat, ia mbajnë duart njëri-tjetrit në gjumë(VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Zhvillimet të pazakonta ndodhën në natën e mbrëmshme në Big Brother VIP Kosova 2.

Në një moment, Azemi dhe Alba u nxunë duke i kapur duart e njëri-tjetrit derisa ishin dytë në gjumë.

Këtë gjë e vërejtën, Edona, Ledi, Alby dhe Brikenda.

Për të parë këtë moment shikoni videon më poshtë:

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT