Web Analytics

Azemi flirton me Albën, i bëhet asisten në kuzhinë!

Botuar nga: InfoKosova

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Alba kanë kaluar kohë së bashku në kuzhinë.

Azemi ia ka plotësuar kërkesat e Albës në kuzhinë.

Më shumë detaje do i shihni në video.

Shiko Videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT