Web Analytics

Bёhen viral kudo! Prezentuesi dhe banori me veshje tё njejtё nё Prime, moment i ‘sikletshёm’ pёr Ledionin (FOTO)

Botuar nga: InfoKosova

Ledion Lico , prezentuesi I ketij sezoni te BBVA 3 , qellon ne nje moment te sikletshem mbreme gjate prime-it .

Ai se bashku me Gazin banorin e shtepise kane pasur veshje te njejte./VEQSHQIP/

Rastesi e bukur!

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT